Głowy Państwa Trizondalskiego

14.06.2015 |

Królestwo Trizondalu 24.02.2007 - 13.03.2007

  •  Pod postacią Rady Królewskiej: Marcin Sokołowicz, Krzysztov von Latoo, Paweł de Warnac

Księstwo Trizondalu od 13.03.2007 - 03.09.2009

  1.  Jego Księżąca Mość Marcin I (13.03.07 - 11.11.08) (Marcin Sokołowicz)
  2.  Jego Książęca Mość Marcel (11.11.08 - 03.09.09) (Marcel Hans)

RSiT 03.09.2009 - 05.01.2011 

Jeśli brak tytułu przed osobą, oznacza to prezydenta

  1.  Konstytuanta (Mateusz Iontz jako Przewodniczący, Jakub Bakonyi jako  przedstawiciel księcia Sarmacji, Michał Staropodlaski, Aaron Rozman,  Piotr von Thorn-Centarovich, Guedes de Lima, Marcel Hans, Marcin  Sokołowicz, Karolina von Lichtenstein-Sobieszek, Bratumił  Nowak-Azoramath, Tomasz Sokołowicz) Bratumił Nowak-Azoramath
  2.  Marcel v-hr. Hans (28 marca 2009 - 29 czerwca 2009)
  3.  Onufry kaw. von Pohner (29 czerwca 2009 - 18 lipca 2009) później Simon von Landsbergen
  4.  Karolina v-hr. von Lichtenstein-Sobieszek jako Naczelnik Państwa (18 lipca 2009 - 30 lipca 2009)
  5.  Jan Dmowski y Potocki (3 września 2009 - 5 grudnia 2009)
  6.  Karolina von Lichtenstein-Sobieszek (6 grudnia 2009 - 24 stycznia 2010)
  7.  Tomasz Sokołowicz (9 lutego 2010 - 14 marca 2010)
  8.  Jan Dmowski y Potocki (28 marca 2010 - lipiec 2010) po  niezapowiedzianym zniknięciu faktyczną władzę sprawowało Zgromadzenie  Powszechne, parlament, w którym uczestniczyć mógł każdy obywatel
  9.  Kolegium Wykonawcze (lipiec 2010 - październik 2010  ) organ władzy  składający się z 3 członków z takimi samymi uprawnieniami, odpowiednik  dawnej Rady Królewskiej. Na przestrzeni czasu wchodzili w skład  Kolegium: Marcin Sokołowicz, Ferenc Bokassa, Adrian Trydencki, Marcel  Hans, możliwi też inni członkowie.
  10.  Jego Królewska Mość Marcin von Biberstein-Krasicki

II Królestwo Trizondalu 05.01.2011 - 16.04.2012 

  1.  Jego Królewska Mość Marcel 05.01.2011 - 15.01.2011 - na mocy umowy  dżentelmeńskiej, po okresie przejściowym dla Trizondalu, przez który  Trizondal przeprowadził JKM Marcin, zrzeka się on korony na poczet  Marcina Sokołowicza
  2.  Jego Królewska Mość Marcin I 15.01.2011 - 31.07.2011
  3.  Jego Królewska Mość Tomasz I 31.07.2011 - 03.03.2012  (Tomasz Sokołowicz)
  4.  Naczelnicy Królewscy: Marcin Sokołowicz, a po paru dniach Marcel Hans

Trizondal jako republika 16.04.2012 do dziś 

Jeśli brak tytułu przed osobą, oznacza to prezydenta

  1.  Simon von Landsbergen (24.04.2012 - 24.07.2012) - vel Adam Peterelli
  2.  Robert Dąbski-Hans (24.07.2012 - 28.08.2012)
  3.  Pierwszy Zastępca Daniel Saryoni (28.08.12 - 23.10.12)
  4.  Ozzy Washburn (23.10.12 - 08.02.13)
  5.  Robert Schmitz (10.02.13 - 12.05.13) - zniknął po kilku tygodniach, faktycznie pełniący urząd: I Zastępca Ozzy Washburn
  6.  Marcel Hans (12.05.13 - 12.08.13)
  7.  Pierwszy Zastępca Marcin Sokołowicz (12.08.13 - 08.09.13)
  8.  Ciaran van Scharfschuetze (08.09.13 - 08.12.13)
  9.  Pierwszy Zastępca Ozzy Washburn (08.12.13 - 09.11.14) ??
  10.  Robert Dąbski-Hans (09.11.14 - 09.02.15)
  11.  Pierwszy Zastępca Mateusz Smiff (09.02.15 - 04.04.15)
  12.  Ciaran van Scharfschuetze (04.04.15 - 04.07.15)
  13.  Pierwszy Zastępca Ozzy Washburn (04.07.15 - 08.07.15)
  14.  Ciaran van Scharfschuetze (08.07.15 - 08.10.15)
  15.  Pierwszy Zastępca Ozzy Washburn (08.10.15 - 15.06.17)
  16.  Adam Peterelli (15.06.17 - 15.09.17) - vel Simon von Landsbergen
  17.  Adam Peterelli (15.09.17 - 29.10.18) - vel Simon von Landsbergen

Posted in Kronika Trizondalu on Jun 14, 2015